Ubytování

Našim klientům nabízíme luxusní stylové ubytování ve 2 dřevěných roubenkách a tradičním selském stavení s celkovou kapacitou 35 osob. Při realizaci jsme kladli velký důraz na zachování dobových stavebních prvků, které spolu s nádhernou okolní přírodou a výhledy na hřebeny Krkonoš vytvářejí neopakovatelnou a výjimečnou atmosféru pohodlí a klidu. Naši klienti jistě ocení zdejší ruční práci a poctivé řemeslo. Věříme, že všudypřítomná pozitivní energie naladí klienty do nevšední pohody a zážitky z pobytu u nás budou na dlouho přetrvávat v jejich vzpomínkách.

Pro zpestření pobytu na SILVERSTONU je k dispozici klientům centrální griloviště a venkovní bar s posezením, degustační sklípek, vinárna, několik ohnišť a venkovních grilů, krytý odpočinkový koutek s ležením, prostorný altán s posezením, prostorná vnitřní galerie, kavárna s terasou, ovocná zahrada, velká louka na hraní her a mnoho dalšího.

Díky uzavřenému komplexu budov s prostorným nádvořím je našim klientům zajištěno naprosté soukromí.

 

 

Roubenka Elen

luxusní ubytování v prostorné
stylové roubence s celkovou
kapacitou 12-15 osob

Roubenka Anita

luxusní ubytování v prostorné
stylové roubence s celkovou
kapacitou 10-12 osob

Selský dvůr

nejvýznamější zrekonstruovaná
budova, která pochází z roku 1878 má
celkovou kapacitu 10-12 osob

Zázemí pro klienty

Všem našim klientům je neomezeně k dispozici vnitřní a venkovní wellness s koupacím sudem, krytý masážní whirpool s barem na občerstvení, aromatická sauna s bazénkem a krbem, centrální griloviště a venkovní bar s posezením, degustační sklípek, vinárna, několik ohnišť a venkovních grilů, krytý odpočinkový koutek s ležením, prostorný altán, kavárna a terasou, ovocná zahrada a veliká louka.