SILVERSTONE Living

 

Privátní luxusní rezort, který propojuje rodinnou farmu a wellness spa s atraktivní horskou přírodou. Místo, které si každý zamiluje pro jedinečné kouzlo a energii. Nabízí však mnohem víc než jen ubytování ve stylových roubenkách s kouzelným výhledem na vrcholky Krkonoš a louky s koňmi a skotem - nevšední zážitky, výjimečnou atmosféru, ale především naprosté soukromí a klid. SILVERSTONE ale není jen místo, je to příběh o splněném snu. A naším cílem je splnit sny také Vám.

Naši hosté mohou využívat veškeré zázemí, kterým areál disponuje. K dispozici je např. vnitřní a venkovní wellness s koupacími vanami a vyhřívanou dřevěnou kádí, finská sauna, aroma sauna, krytý whirpool. Je zde také kryté centrální griloviště a venkovní bar s posezením, degustační sklípek, vinárna, několik ohnišť a venkovních grilů, krytý odpočinkový koutek s ležením, prostorný altán a mnoho dalšího připravujeme.

Hosté si mohou při procházce po okolí prohlédnout pasoucí se stáda westernových koní, které úspěšně chováme už více než dvanáct let. Pokud jste již zkušenějším jezdcem, je možné si zapůjčit na vyjížďku některého z našich provozních koní nebo si pro začátek jízdu na koni vyzkoušet v kryté jezdecké hale pod vedením našeho trenéra.

Chováme také atraktivní dlouhorohý americký skot (Texas Longhorns), díky kterému máme vlastní produkci kvalitního bio masa.

Vyberte si z naší nabídky ubytování, těšíme se na vás!
Ukázat na mapě