SILVERSTONE Living

Sportovní workshopy

Psychohygiena je nejen péče o duši a psychickou odolnost, ale také pěstování fyzické kondice a relaxace v podobě sportovních aktivit, dýchacích technik či chladové terapie.V tomto ohledu se o Vás v rámci programu RESTART: Cesta za zdravím postarají naši lektoři z řad profesionálních sportovců a expertů v oblasti biohackingu. Sportovní workshopy mohou být založené například pouze na konkrétní aktivitě v podobě tréninku, nebo být kombinované i s teoretickou částí, se seminářem či s přednáškou. Mezi naše sportovní lektory patří

Lucie Škrobáková, bývalá česká reprezentantka v atletice, běžkyně specializující se na překážkové běhy. Může Vás provázet a vést během Vašeho běžeckého tréninku a cvičení.

Je držitelka českých rekordů v běhu na 60 metrů a trojnásobná účastnice letních olympijských her. Po získání trenérské licence působila do roku 2021 jako trenér juniorské národní reprezentace a trenér žactva. Její sportovní kariéru narušila vážná nemoc, k níž se postavila v duchu svého celoživotního sportovního postoje: „Bojovala jsem s nemocí, jako jsem bojovala se sportem. Brala jsem to jako překážku, kterou mi život postavil do cesty…

Cena: 4 000 Kč/ hodina / skupina

Martin Koukal, lyžařský trenér a bývalý reprezentant v běhu na lyžích může být Vaším průvodcem při nejrůznějších sportovních aktivitách (např. běžky, cyklistika).

Je mistr světa na 50 km z MS 2003 a bronzový medailista ze štafety 4x10 km ze zimních OH 2010. Od počátku roku 2017 působí jako trenér mužské reprezentace v běhu na lyžích. V současné době žije v Liberci, je ženatý a má dvě děti, syny Sebastiana (2006) a dceru Sandru (2009). V současné době pořádá Kempy Martina Koukala, které osobně vede. "Chci, aby lidi běžky hlavně bavily a pohyb na nich jim přinášel skvělé pocity a oni tak mohli zažívat radost ze zimy!”, komentuje ze svého pohledu smysl Kempů. Mezi jeho zájmy patří stále lyžování – běžky i skialpy, cyklistika, hory, cestování, rodina.

Cena: 4 000 Kč/ hodina / skupina

Martina Korálová, lektorka jógy, která žila 18 let v Thajsku, kde mimo jiné studovala asijskou kulturu, náboženství a jógu. Ráda Vám při svých lekcích přiblíží fascinujíc svět jógy.

Certifikát učitele jógy získala ve vyhlášeném studiu Yoga Elements v Bangkoku a dále se vzdělávala u různých učitelů. Nejvíce ji ovlivnil Simon Borg Olivier, u kterého absolvovala řadu přednášek a workshopů. Právě jeho metody používá ve svých lekcích. Martina se zaměřuje na jógovou praxi v souladu s principy zdravého pohybu, používá prvky fyzioterapie, ale zároveň ji baví dynamické lekce vinjása jógy. Lekce vždy přizpůsobuje individuálním potřebám svých klientů, které učí naslouchat svému tělu a jeho potřebám.

Koruna Planety. Je členem novinářského profesního sdružení Czech Travel Press a autor několika publikací.

Cena: 4 000 Kč/ hodina / skupina

Ukázat na mapě